www.cvonline.hu
Rendszermérnök - Budapest (Referenciaszám: PJ2619)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.01.
Hirdetés azonosító: 716553
lejárt

Stabil pályázati háttérrel és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező cég munkatársat keres ergonómiai és műszaki verifikációs virtual reality szoftverinfrastruktúra cloud-alapú back-endjének kidolgozásához az alábbi munkakörbe:

Rendszermérnök - Budapest

Feladat:
- Cloud-alapú szolgáltatás back-end rétegének a megtervezésében, kifejlesztésében való részvétel, beleértve a hardverek kiválasztását, beszerzését, összeszerelését, tesztelését
- Hardverek és szoftverek kiválasztása, telepítése, üzemeltetése
- Segítségnyújtás a szükséges protokollok kiválasztásában
- Programozók támogatása a fejlesztett szoftverek és a cloud rendszer összekötésében
- Windows és Linux hálózatok telepítése, menedzselése
- Webes szolgáltatások felépítése

Elvárások:
- Citrix (XenServer, XenApp, XenDesktop) vagy hasonló alkalmazás/desktop virtualizációs rendszerek alapos ismerete
- Windows Server ismeretek
- Hálózati technológiák ismerete
- Hardverismeretek
- Nagyfokú önállóság, proaktivitás
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Scriptnyelvek ismerete
- Programozási ismeretek
- SQL ismerete
- XML ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Kihívást jelentő, valóban érdekes, sokrétű feladatok
- Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek
- Innovatív, inspiráló csapat
- Kellemes munkakörnyezet, jó hangulat
- A munkavégzés helye Budapest, 11. kerület

Kérlek, részletes magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küldd el Virágh Tamás kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választod, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
IT / Informatika
Régió