www.cvonline.hu
Rendszermérnök (Blackberry) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 831306
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Software-komponensek specifikus műszaki és design   ismerete, valamit ezek integrációja és tesztelése a jövőbeli   rendszerkörnyezetben
  • Szakmai megoldási kompetenciák és rendszerjavítás   fejlesztése
  • A mindenkori aktuális Blackberry, vagy Good Mobile   verziókhoz kapcsolódó migrációk
  • Technikai dokumentációk előállításában való részvétel
  • Change-ek, incident-ek és problémák feldolgozása,   kezelése

Elvárások

  • Egyetemi végzettség műszaki területen vagy legalább 3   éves szakmai tapasztalat a mobil megoldások termékkörnyezetében
  • Többéves tapasztalat a Last Level támogatásban   Backend szolgáltatásban
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Windows Server, Active Directory, MS-Exchange,   MS-Office és MS-SQL Server mély ismerete
  • Tapasztalatok az alkalmazások 3rd Level támogatásában   és a Risk Assessment és Fire Drills megvalósításában
  • Jó ICT Security ismeretek
  • Projektmenedzsment ismeretek és tapasztalat
  • Blackberry 5.x, Blackberry 10, Good Mobile   Enterprise, Mobile Iron, Mobile Device Management megoldások
  • A Capacity, Configuration, Quality, és Order   Management folyamatok jó ismerete és ITIL ismeretek
  • A probléma-megoldási stratégiák jó módszertani   ismeretei (pl.Kepler Tregoe)

Előny

  • Power Shell parancsok és scripting kezelése
  • Virtualizációs megoldások ismerete (pl.Hyper-V)

ITIL   Fondation tanusítvány

Személyiségbeli   követelmények

  • Tapasztalat külső és belső ügyfelekkel való   bánásmódban
  • Módszeres és analitikus gondolkodás
  • Magas felelősségérzet és a kifejező kommunikációs erő
  • Proaktív és döntésképes
  • Utazási hajlandóság
  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81233

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió