www.cvonline.hu

Rendszermérnök – rendszerszervező

  • A hirdetés 1386 napja lejárt

 Feladatok:

  • Irodatechnikai konszolidációs projektekhez kapcsolódó műszaki tervek készítése
  • Pályázatok, árajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása
  • Értékesítési és műszaki tanácsadás
  • Presales tevékenység

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Adatbázis kezelők ismerete, programozása (MS Access, SQL, MS Project, Visio)
  • MS környezet ismerete – jogosultság kezelés, security, AD
  • Hálózati protokollok, operációs rendszerek alapfokú ismerete
  • Standard alkalmazásokban való jártasság
  • 1-3 éves tapasztalat költségmenedzsment rendszerek installálásában, üzemeltetésében
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs- és prezentációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Professzionális nyomtatási megoldások (alkalmazások) ismerete
  • Irodatechnikai rendszerek szoftveres üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő