www.cvonline.hu

Rendszermérnök – alkalmazás integráció

  • A hirdetés 300 napja lejárt

A magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora keres kiváló szakemberei körébe további kollégát Rendszermérnök pozícióba, alkalmazás integráció területre.

Pozíció azonosító: B37R

Kategória: Rendszermérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok:

  • Tervdokumentáció magas szakmai színvonalú és önálló készítése (rendszerterv, migrációs terv, implementációs terv)
  • A megtervezett rendszerek telepítése, testreszabása, finomhangolása
  • A leszállított rendszer SLA alapú utótámogatása
  • Kereskedelmi oldal szakmai támogatása
  • Üzemeltetői oktatás tartása
  • Munkanyilvántartás folyamatos vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 5 éves tapasztalat
  • MCSE minősítés
  • Feladatorientált személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Az alábbi területek többségének ismerete:
    • Windows Server
    • Active Directory
    • Exchange Server
    • System Center
    • Sharepoint
    • Skype For Business
    • Office 365
    • Azure
  • Önálló munkavégzés
  • Felelősségtudat
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, választható tréningek és képzések
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió értékesítése
  • Intenzív mérnöki- és back-office háttértámogatás
  • Kézzelfogható célokért folytatott munka

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol