www.cvonline.hu

Rendszerirányítás munkatárs

  • A hirdetés 888 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Rendszerirányítás és Kapacitáskereskedelem – Rendszerirányító Központ osztálya munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok

Feladatok:

  • Részvétel az FGSZ Zrt. által üzemeltett nagynyomású földgázszállító rendszer operatív irányításában a hidraulikai egyensúly fenntartása érdekében folyamatos munkarendben.
  • A teljes magyarországi nagynyomású földgázszállító rendszer üzemi, üzemviteli paramétereinek, gépek, berendezések állapot figyeléséből adódó adatainak kiértékelése, trendek megállapítása, országos szintű, összehangolt beavatkozások kezdeményezése az üzemzavarok megelőzése és elhárítása, valamint a hatékony működés érdekében.
  • Kapcsolattartás a rendszerhasználókkal, valamint a hazai és nemzetközi rendszerüzemeltető és irányító társszervezetekkel.
  • Dokumentációs, jelentési kötelezettségek teljesítése, a tervek, dokumentumok tárolása, naprakész állapotban tartása a minőségbiztosításra és a környezetvédelemre vonatkozó társasági szabályzatok betartásával.
  • Részvétel az országos Leállási Ütemterv összeállításában, az abban szereplő feladatok végrehajtásának engedélyezésében, valamint a munkák egyeztetésének koordinálása az érintett partnerekkel.

 A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Középfokú, aktív angol vagy orosz nyelvtudás.
  • Microsoft Office irodai alkalmazások (kiemelten: Word, Excel, PowerPoint) ismerete.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gázipari végzettség.
  • A gáziparban szerzett szakmai tapasztalat.
  • A gázpiac hazai és EU-s szabályozási környezetének ismerete.
  • Több nyelvre és magasabb szintre kiterjedő nyelvtudás.
  • Excel programozási ismeretek.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. január 30.

Helyek Somogy
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Orosz, Angol