www.cvonline.hu

Rendszerintegrátor

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Adatközponti komplett infrastruktúrák területén szakértői cégként jelen levő vállalat keresi új munkatársát

Rendszerintegrátor munkakörbe

Feladat:

  • Virtualizációs környezetek implementálása
  • Szerver-SAN-Storage rendszerek implementációja
  • HP, EMC, HDS, DELL rendszerek támogatása, hibakeresés, eszkaláció
  • DR infrastruktúrák implementálása
  • Junior mérnökök szakmai támogatása szükség esetén helyettesítésük
  • Mentési rendszerek megvalósítása

Elvárások:

  • Főiskola, vagy folyamatban lévő tanulmányok informatikus vagy villamosmérnöki szakon
  • Minimum 4 éves szakmai tapasztalat rendszerintegráció vagy rendszertervezés vagy adatközponti rendszer support területen
  • MS rendszerek (legalább MCSA vizsga)
  • storage, SAN, valamint valamely hypervisor ismerete

Juttatások:

  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony kezdetektől
  • Jövedelem megbeszélés tárgyát képezi
  • Gépjármű magánhasználattal
  • Cafetéria
  • Ügyeleti díj térítése
  • Túlóra fizetése
  • Céges nyelvóra heti 1,5 óra munkaidőben

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
Kezdés időpontja: Megegyezés szerint
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő