Rendszerintegrációs szoftverfejlesztő (Debrecen) (INTS/4/23)

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk tapasztalt rendszerintegrációs szoftverfejlesztőt.

Feladatok:

  • Nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési- és rendszerintegrációs projektekben való részvétel
  • Master Data Management megoldások tervezése, fejlesztése
  • Elosztott adatbázisok integrációja, adatok elosztott kezelésének megtervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség (legalább Bsc)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • 7-10 év IT tapasztalat
  • Relációs adatbázisok ismerete (SQL, PL/SQL)
  • Web technológiák ismerete (JEE, Web Service, XML, XSD, XPath, XQuery)
  • Jártasság Enterprise integrációs technológiákban (ESB, Messaging, ETL eszközök)
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Oracle SOA Suite, OSB, BPEL, Oracle AQ, Informatica ismerete
  • MDM termékekben való jártasság
  • Oracle E-Business Suite, Salesforce, Cloud rendszerek ismerete
  • Oracle SQL Developer Data Modeler ismerete
  • Eclipse fejlesztői környezet és az ehhez kapcsolódó eszközök ismerete
  • TOAD, SQL Developer eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Külföldi munkavégzés lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol