www.cvonline.hu

Rendszerintegrációs mérnök

  • A hirdetés 769 napja lejárt

 A MÁV Szolgáltató központ Zrt. térinformatikus munkatársat keres

rendszerintegrációs mérnök

 pozícióba

Főbb feladatok a térinformatikai rendszerhez kapcsolódóan:

  • Jelenlegi rendszer megismerése (funkcionalitás, adatbázis),
  • szoftver architektúra tervezési feladatok,
  • rendszer megújítási lehetőségeinek vizsgálata,
  • topológiai adatok migrációjának tervezése,
  • integráció tervezési feladatok,
  • közreműködés továbbfejlesztési feladatokban,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel és közreműködőkkel,
  • dokumentáció készítés.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség: elsősorban műszaki, térinformatikai vagy programozó matematikus,
  • minimum 3-5 éves térinformatikai és térinformatikai fejlesztői tapasztalat,
  • térinformatikai szoftverek ismerete (ESRI, QGIS, FME, AutoCADMap, Geomedia stb.),
  • .Net/Java/Javascript//Php fejlesztői tapasztalat,
  • Oracle + Oracle Spatial / PostgreSQL + PostGIS ismerete,
  • OGC szabványok ismerete,
  • Windows operációs rendszer (2003, 2008, XP, Win7) alapfokú ismerete,
  • alapfokú szakmai angol nyelvtudás.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Open Source GIS fejlesztői tapasztalat (GeoServer, OpenLayers, QGIS),
  • Java EE, JavaScript, PL/SQL vagy PL/pgSQL ismerete,
  • Apache Tomcat ismerete,
  • Linux operációs rendszer alapfokú ismerete,
  • ESB, SOA alkalmazásának ismerete.

Egyéb követelmények:

  • Határozottság, szervezőkészség,
  • kreatív, önálló munkavégzés,
  • problémamegoldó képesség,
  • proaktivitás,
  • fegyelmezettség, pontosság, precizitás,
  • kommunikációs készség, ügyfélközpontúság.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő