www.cvonline.hu

Rendszerintegrációs és programozó főelőadó

  • Az állásajánlat lejárt.

A Honvédelmi Minisztérium
Védelemgazdasági Hivatal

Rendszerintegrációs és Programozó osztályára főelőadót

keres közalkalmazotti munkakörben

  • Informatikai szakirányú főiskolai végzettség
  • Informatikai szakirányú középiskolai végzettséghez kötött felsőfokú szakképesítés
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Delphi, DBase és MySQL adatbázis kezelői ismeretek

Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás
  • döntési készség, határozottság
  • problémamegoldó képesség
  • szabálytudat
  • önképzési igény

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • KGIR+ rendszerben tárolt adatok alapján, speciális lekérdezések, kimutatások készítése
  • A HM és MH szervezeteinél üzemelő szakági és egységszintű analitikus nyilvántartórendszer fejlesztési, módosítási, feladatainak végzése, annak folyamatos korszerűsítése a kor szakmai és informatikai elvárásainak megfelelően.
  • Analitikus nyilvántartást érintő törvényi változások szerint, a rendszer módosítása, kiadása tesztelésre, felhasználásra
  • A HM és MH analitikus nyilvántartási adatainak MH szintű gyűjtése, egységes adatbázissá szervezése központi, statisztikai adatok kinyerése céljából
  • A HM KGIR központi hibabejelentő rendszerében (SD) beérkezett hibák, kérések, igénybejelentések kezelése

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható szakmai karrier
  • felelősséget, teljesítményt elismerő jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz  megküldésével 2016. november 28-ig.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest