www.cvonline.hu

Rendszergazdát keresünk Pécsre!

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.17.
Hirdetés azonosító: 920051
lejárt

Rendszergazdát keresünk Baranya megyei partnercégünk részére!

A munkakörrel kapcsolatos feladatok:

  • A rendszergazda szakértelmének köszönhetően képes az IT rendszereket üzemeltetni és karbantartani.
  • Az informatikai rendszerek optimális teljesítményének és biztonságának üzemeltetése.
  • Windows domain üzemeltetése,karbantartása.
  • Linux szerverek üzemeltetése,virtualizáció.
  • IT infrastruktúra üzemeltetése,nyilvántartása (hardver/szoftver leltár,topológia,hibanaplók)
  • Esetlegesen felmerülő hibák elhárítása,megelőző tevékenységek végzése.
  • Rendszerek finomhangolása,teljesítményoptimalizálás.
  • Windows Server 2003,2008,2012.
  • Active Directory,Microsoft Exchange Server 2010/2013,File Server,Proxy Server,Tűzfal,Vírusvédelem.
  • Üzemeltetési folyamatok tervezése,megvalósítása,dokumentálása.
  • Telefonos kommunikációs eszközök és hálózat felügyelete.
  • Szakmai segítségnyújtás az IT munka területein-hardver és szoftver kérdésekben egyaránt.

Jelentkezővel szemben támasztott követelmények:

  • Középfokú szakirányú végzettség,hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Szerver virtualizációs technikák ismerete(VMWare ESXI 5.5),
  • Adatbázis szerverek ismerete(telepítés,backup,restore),
  • Microsoft SQL,Oracle Database server ismeretek,
  • Windows szerverek rendszergazdai ismerete,
  • Linux operációs rendszer középfokú ismerete,
  • Hálózati ismeretek,
  • Határozott személyiség,együttműködési készség,logikus gondolkodás,fogékonyság,problémamegoldó képesség.

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Magyar tulajdonban levő vállalati háttér,
  • Versenyképes fizetés+Cafeteria rendszer,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Önálló,kreatív munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérem küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu