www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető biztosítótársaság számára keresünk munkatátársat az alábbi pozícióba:

RENDSZERGAZDA

Főbb feladatok, munkák:

-          Biztosítói kiszolgáló és kliensoldali infrastruktúra felügyelete, üzemeltetése, karbantartása;

-          Microsoft kiszolgálói (Windows Domain-, MS Exchange, MS SQL) környezet felügyelete, üzemeltetése;

-          Storage környezet felügyelete;

-          Virtuális kiszolgálói környezet (VMware) üzemeltetése;

-          Informatikai hálózat, kommunikációs kapcsolatok, adatátviteli vonalak és aktív elemek üzemeltetése;

-          Informatikai biztonság fenntartása (víruskeresők, IT védelmi rendszerek, tűzfalak);

-          Felhasználók támogatása;

-          Mentések adminisztrálása;

-          Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése;

-          Informatikai infrastruktúra fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          Szakirányú informatikai végzettség és többéves szakirányú tapasztalat;

-          Windows operációs rendszeren szerzett adminisztrátori, felhasználói gyakorlat;

-          MS-SQL magas szintű üzemeltetői ismerete;

-          Hardveres ismeretek;

-          IP hálózati ismeretek;

-          Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;

-          Önállóság, stressztűrő képesség, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség;

-          Jó kommunikációs készség;

-          Pontosság, precizitás, megbízható, felelősségtudatos munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-          Oracle adatbázis ismeretek;

-          IP telefónia;

-          programozási ismeretek;

-          ITIL módszertan ismeret.

Amit kínálunk:

-          Kiemelkedő munkakörülmények,

-          Versenyképes juttatás és karrierlehetőség.

Kapcsolat:

Kondella Szibilla

E-mail cím megjelenítése

+36 1 8833 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő