www.cvonline.hu
Rendszergazda
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.27.
Hirdetés azonosító: 966352
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Rendszergazdaként unalmas a mostani munkád?
Több lehetőségre és felelősségre vágysz?
Akkor törj ki a szürkeségből és jelentkezz!
Online design és fejlesztéssel foglalkozó partnerünk TÉGED keres a következő feladatokra:

- Házon belüli technikai support a kollégák részére (szoftvertelepítés, gépbeállítás, jogosultságok beállítása stb.)
- Szerverek karbantartása (oprendszer frissítések éjszaka, program telepítések, beállítások, időzített feladatok, backupok kezelése)
- Mailserver beállítások, karbantartás
- Technikai ügyelet (0-24 h)
- Kapcsolattartás az internet és szerver szolgáltatóval
- Domain regisztrációk adminisztrálása és technikai lebonyolítása (DNS)
- Egyéb felmerülő technikai problémák rugalmas megoldása

Követelmények
A pozíció betöltéséhez feltétlenül szükséges:

- Windows 2003 R2, Windows 2008 R2, Windows 2012 szerverkörnyezetek ismerete
- IIS 7.5 és 8.0 beállítások, FastCGI, PHP
- MySQL szerver
- Merak Mail, Smarter Mail, Microsoft SMTP
- DNS fogalmak, beállítások
- Jó kommunikációs készség
- Önálló problémamegoldás
- Rugalmasság
- Stressztűrő képesség
- Beérkező feladatok megfelelő priorizálása
- Proaktív szemlélet

Előny:

- Active Directory
- Sophos UTM
- Wowza Media Server
- Hálózati ismeretek
- GIT ismeret
- HTML, CSS
- PHP
- Laravel ismerete
- Adobe Photoshop & Illustrator

- Családias környezet
- Kellemes hangulat
- Változatos projektek
- Igazi kihívások

Kategória
IT / Informatika
Régió