www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 804 napja lejárt

Budapest XI. kerületi informatikai üzemeltetéssel foglalkozó cég keres

munkatársat,

üzemeltetési feladatok ellátására.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Szerverek és munkaállomások bevezetése, üzemeltetése
  • Linux webszerverek üzemeltetése
  • Partnerek informatikai rendszereinek üzemszerű működtetése
  • Együttműködés a többi munkatárssal, projektvezetővel

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Linux rendszerek (Debian, Ubuntu) magas szintű ismerete
  • Appache, MySql, Dns, E-mail és egyéb kiszolgálói funkciók üzemeltetésében tapasztalat
  • Informatikai biztonsági megoldások ismerete
  • Hálózati ismeretek (LAN/WLAN, WAN,VPN)
  • Security ismeretek (Tűzfal, WAF, Fail2ban, SSL)
  • Jó problémamegoldó képesség, felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Jogosítvány (B kategóriájú)

Előnyök:

  • Webszerver üzemeltetési tapasztalat
  • Microsoft Windows 2003/2008/2012-es szerverek ismerete
  • Szerver virtualizációs ismeretek (Hyper-V, Vmware)
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Informatikai üzemeltetési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás

A pályázatokat fényképes önéletrajzzal, referenciák feltüntetésével, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő