www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 817 napja lejárt

Nemzetközi környezetben, speciális iparágban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk tapasztalt rendszergazda munkatársat.

Feladatok:

  • Személyi számítógépek, nyomtatási infrastruktúra és mobilkommunikációs eszközök karbantartása az ITIL keretrendszernek megfelelően
  • Számítógépek telepítése, hibáinak feltárása és elhárítása
  • Informatikai eszközök kiadása és visszavételezése
  • Informatikai beszerzések specifikálása
  • Eszközök selejtezésének előkészítése
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása:
    • felhasználók felvétele, eltávolítása, jogosultságok kezelése
    • nyomtatás, lapolvasás beállítása
    • szakmai tanácsadás
    • mobiltelefonokkal kapcsolatos segítségnyújtás
  • Rendezvénytámogatás
  • Kapcsolattartás a szakszervizekkel
  • Active Directory naprakészen tartása
  • Felhasználói programok tesztelése
  • Biztonságtechnikához kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség vagy középfokú végzettség és egyéb IT minősítések
  • 1-3 év vállalati környezetben szerzett releváns rendszergazda tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, ITIL folyamatok ismerete
  • Precizitás
  • Tanulási hajlandóság
  • Csapatmunka

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát Word formátumban az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol