www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

A CTS Informatika Kft. munkatársakat keres

rendszergazda

munkakörbe.

Minimális elvárások:

  • Linux, Windows szerver operációs rendszerek üzemeltetési ismerete
  • Hálózati és hálózatépítési ismeretek és tapasztalat
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • angol nyelvismeret

Feladatok:

  • Linux, Windows szerverek üzemeltetése
  • Rendszer- és szoftvertelepítés
  • Adatbázis adminisztráció
  • Hálózatok és hálózati eszközök telepítése, konfigurálása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • szakirányú végzettségek
  • számítógépes hálózatok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • ellenőrizhető  referencia

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével  a megadott e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol