www.cvonline.hu

Rendszergazda

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2015.03.20.
Hirdetés azonosító: 910750
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei partnercége számára olyan tapasztalat szakembert keres

rendszergazda

pozícióba,

aki  szakértelmének és határozott személyiségének köszönhetően képes a cég működéséhez és fejlődéséhez elengedhetetlen IT rendszereket  üzemeltetni és karbantartani.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok

  • Az informatikai rendszerek optimális teljesítményének és biztonságának üzemeltetése, finomhangolása és karbantartása
  • Windows domain üzemeltetése, karbantartása
  • Linux szerverek üzemeltetése, virtualizáció
  • IT infrastruktúra üzemeltetése, nyilvántartása (hardver/szoftver leltár, topológia, hibanaplók)
  • Rendszerek működtetése során keletkező esetleges hibák elhárítása, megelőző tevékenységek végzése
  • Rendszerek finomhangolása, teljesítményoptimalizálás

          - Windows Server 2003, 2008, 2012

          - Active Directory

          - Microsoft Exchange Server 2010/2013

          - File Server, Proxy Server, Tűzfal, Vírusvédelem

  • Üzemeltetési folyamatok tervezése, megvalósítása, dokumentálása
  • Telefonos kommunikációs eszközök és hálózat felügyelete
  • Szükséges mentések, archiválások végzése
  • Szakmai segítségnyújtás az IT munka területein – hardver és szoftver kérdésekben egyaránt

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Szerver virtualizációs technikák ismerete (VMWare ESXI 5.5)
  • Adatbázis szerverek ismerete (telepítés, backup, restore)
  • Microsoft SQL, Oracle Database server ismeretek
  • Windows szerverek rendszergazdai szintű ismerete
  • Linux operációs rendszer középfokú ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Határozott személyiség
  • Együttműködési készség, logikus gondolkodás, fogékonyság új ismeretek, technológiák, problémaérzékenység

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit megbízónk kínál

  • Magyar tulajdonban lévő vállalati háttér
  • Vállalati cafeteria keret
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Megbecsülés, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amennyiben úgy érzi Ön a legmegfelelőbb személy a fent részletezett pozíció betöltésére,

küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: toborzas@dologido.hu.

Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését.

A beérkezett pályázatokat kollégánk átnézi, és az alkalmas jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu