www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 954 napja lejárt

 Szolgáltatási területen működő nemzetközi vállalat magyarországi leányvállalata budapesti központjába

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • hálózati rendszer üzemeltetés
  • alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • szerverek, számítógépek, egyéb perifériák installálása, beállítása, karbantartása, felügyelete
  • mentési, archiválási rendszer üzemeltetése
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • informatikai eszközök beszerzése, nyilvántartása
  • hálózati hibák feltárása és elhárítása
  • support tevékenység ellátása
  • kiszolgáló adminisztráció

Elvárások:

  • informatikai szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Windows szerver operációs rendszerek üzemeltetési ismerete (MS Windows 7, Windows 2003, 2008, Linux, Windows webserver 2008 rendszerek alapos ismerte)
  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • ügyfél- és szükséglet orientált
  • határozottság, precizitás

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi háttér
  • fiatal, dinamikus csapat
  • teljes munkaidőben való foglalkoztatás
  • komplex feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a fizetési igény megjelölésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni: "Pályázat rendszergazda munkakörre"

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol