www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Társaságunk a mikroelektronikai és az orvostechnikai ipar részére gyárt nagy bonyolultságú   berendezéseket, azok részegységeit.

Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

 munkakörre keressük új kollégánkat

 Feladatok:

  • Alap rendszergazda feladatok ellátása (Karbantartások elvégzése, felhasználók támogatása)
  • Nyomtatók karbantartása
  • Vírusírtó rendszer felügyelete
  • Munkaállomások telepítése
  • Szoftverek telepítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Debián linux és Windows-os szerverkörnyezet ismerete
  • Windows 7, MS Office 2013 ismerete
  • Terhelhetőség
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előny:

  • Hálózatépítési ismeretek
  • VOIP ismeretek (AVAYA)
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi   e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltüntetni!

Helyek Győr
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol