www.cvonline.hu
Rendszergazda
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.02.03.
Hirdetés azonosító: 894908
lejárt

Pénzügyi szektorban működő, nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szerver oldali alkalmazások üzemeltetése
  • Rendszergazdai feladatok ellátása (vírusvédelem, telepítések, stb)
  • Infrastruktúra felügyelete, karbantartása
  • Windows szerverpark, Active Directory üzemeltetése
  • MS Exchange szerver, MS SQL szerverek üzemeltetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • Windows 2003/2008/2012 szerver, Active Directory  ismerete
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, kezdeményező személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Változatos munkakör
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, nemzetközi vállalat
  • Versenyképes kompenzáció

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.