www.cvonline.hu

Rendszergazda

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.02.14.
Hirdetés azonosító: 890398
lejárt

munkatársat keresünk saját csapatunkba!

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Cégcsoport informatikai eszközeinek szerelése, üzembehelyezése

  • Hálózati eszközök beállítása

  • Szoftverek (Windows, Mac, OFFICE, levelezés, vírusirtó, MySQL, cégcsoport egyedi szoftveri, stb.) installálása, beállítása

  • HelpDesk ügyfélszolgálat a belső kollegák számára

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és képességek:

  • B kategóriás jogosítvány

  • IT területen szerzett végzettség, vagy ilyen irányú tanulmányok folytatása

  • Önállóság

  • Precizitás

  • Rugalmasság

  • Jó kommunikációs készség

  • Csapatjátékos szemlélet

Előny:

  • Angol nyelvtudás

  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség

  • Kreativitás

Általunk kínált feltételek:

  • Fejlődési lehetőség

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Fiatalos, dinamikus csapat

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu