www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 918 napja lejárt

International Leasing – Global Business – Local Success

Az UniCredit Leasing Hungary, mely ügyfeleinek teljeskörű lízing-szolgáltatásokat nyújt,

sikerorientált, motivált munkatársat keres

rendszergazda

munkakörbe.

A munkatárs feladatai:

  • Linux szerverek üzemeltetése (Debian 6/7, Oracle linux, HA)
  • Linux alapú tűzfalak, IPS/IDS, Exim4, Apache2, Squid3, LDAP auth
  • Tanúsítvány alapú hitelesítés, CA, SNMP v1,v2c,v3
  • Alkalmazás szerverek üzemeltetése (JBoss/linux)
  • Oracle 11g üzemeltetése, mentések (RMAN, exp/imp)
  • Hálózat monitorozás (munin, Cacti, Nagios)
  • Shell scripting, perl programozói ismeret, tcl, DRUPAL
  • Szalagos mentések (Backupexec) kezelése
  • OpenVPN, IPSec VPN, Blackberry telefonok üzemeltetése
  • PC-k, nyomtatók telepítése, karbantartása, adminisztrálása, felhasználói támogatás
  • Jogosultságok kiosztása és dokumentálása
  • Ericsson telefon rendszer üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltató cégekkel

Amit a jelentkezőtől elvárunk:

  • Felsőfokú (informatikai) végzettség
  • 1-3 év nagyvállalati környezetben szerzett üzemeltetetési tapasztalat
  • Ügyfél orientáltság (Külső és belső ügyfelek tekintetében egyaránt)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Analitikus, problémamegoldó személyiség
  • Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • MS rendszerek ismerete (AD, Exchange, SCCM)
  • VMware virtuális környezet üzemeltetése, frissítése, monitorozása
  • AdviseSoft ismeret

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség közép- és hosszútávon, nemzetközi üzleti környezetben
  • fiatalos, dinamikus szervezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

  • Amennyiben megfelel a fent említett elvárásoknak, és felkeltettük érdeklődését kérjük, hogy jelentkezését önéletrajzával együtt küldje el az alábbilinken keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol