www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 866 napja lejárt

C A S I N O

keres gyakorlattal rendelkező munkatársat

rendszergazdai munkakörbe

Feladatok:

  • Windows AD és linux környezetben szerver üzemeltetés
  • Kliens munkaállomások supportja, felügyelete
  • Hálózat felügyelete, tűzfal, routerek, switchek konfigurálása
  • Felhasználók támogatása (ügyviteli és office /Microsoft, Libre programok).

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás (minimum alapfokú társalgási és jó szakmai szövegértés szintjén) szükséges

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő