www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 1071 napja lejárt
Partnerünk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 9500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Dinamikusan fejlődő fiatalos csapatukba Rendszergazda munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

·         Windows és Linux rendszerek kliens és szerver oldali támogatása,

·         számítógépes hálózatok, munkaállomások és szerverek felügyelete karbantartása és folyamatos,

·         felhasználók munkájának támogatása az általuk használt programok kapcsán személyesen, telefonon és e-mailen,

·         általános rendszerüzemeltetési feladatok,

·         mentések, jogosultságok kezelése,

·         különböző projektekben való aktív részvétel,

·         egyéb rendszergazdai feladatok ellátása.

Amit kérünk:

·         Linux adminisztrációs ismeretet,

·         Windows ServerActive Directory 200320082012 rendszergazdai tapasztalatot,

·         alapvető hálózati és hálózat konfigurációs ismereteket,

·         szakirányú végzettséget,

·         problémamegoldó és jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készséget, kreativitást,

·         új technológiák megtanulására való hajlandóságot,

·         hasonló területen szerzett munkatapasztalatot.

Amit kínálunk:

·         rendszeres havi fix alapfizetést és teljesítménytől függő bónuszt,

·         bejelentett főállású munkaviszonyt,

·         egyéb béren kívüli juttatásokat,

·         cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,

·         rendszeres belső képzéseket, tréningeket,

·         jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet.

Amit előnyben részesítünk:

·         Microsoft Exchange adminisztrációs szintű ismerete,

·         Red HatCentOSFedora Linux tapasztalatot,

·         Oracle 1011g adatbázis adminisztráció terén szerzett tapasztalatot,

·         CISCO hálózat adminisztrációs ismereteket.

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika