www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Megbízónk német hátterű nemzetközi vállalat 300 fős hazai leányvállalattal. Belvárosi irodájukba keresünk a Windows rendszer támogatására és felügyeletére egy lelkes és elhivatott

munkatársat.

Feladatok:

  • Windows rendszer kliens oldali támogatása,
  • számítógépes hálózatok, munkaállomások és szerverek felügyelete karbantartása,
  • felhasználók munkájának támogatása az általuk használt programok kapcsán személyesen, telefonon és e-mailen,
  • általános rendszerüzemeltetési feladatok,
  • mentések, jogosultságok kezelése,
  • különböző projektekben való aktív részvétel,
  • egyéb rendszergazdai feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Windows ServerActive Directory 200320082012 rendszergazdai tapasztalat,
  • Linux adminisztrációs ismeret,
  • alapvető hálózati és hálózat konfigurációs ismeretek,
  • szakirányú végzettség,
  • rendszerszemléletű és költséghatékony gondolkodásmód,
  • biztonsági előírások ismerete,
  • problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség, kreativitás,
  • a feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett igényesség,
  • új technológiák megtanulására való hajlandóság,
  • szakmai angol nyelvtudás,
  • precíz, hatékony munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Microsoft Exchange adminisztrációs szintű ismerete,
  • Red HatCentOSFedora Linux tapasztalat,
  • Oracle 1011g adatbázis adminisztráció terén szerzett tapasztalat,
  • CISCO hálózat adminisztrációs ismeretek.

Amit megbízónk kínál

  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezetel egy belvárosi irodában,
  • nemzetközi üzleti közeg.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő