www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 1027 napja lejárt

Középfokú informatikai végzettséggel rendelkező rendszergazdát keresünk Debian GNU/Linux alapú és Windows alapú szerverek telepítésére és karbantartására.

Partnerünk a hazai CAD/CAM/CAE piac meghatározó alakja, teljeskörű szolgáltatásokat nyújtanak a tervezéstől és egyéb mérnöki szolgáltatásoktól kezdve a szoftvefejlesztésig és oktatásig.

Jelenleg 30 fős csapatukba keressük az új munkatársat, akinek a feladata a  vállalati informatikai infrastruktúrájának üzemeltetése, karbantartása, optimalizálása és továbbfejlesztése lenne a mindenkori igények szerint, valamint az ügyfeleknél telepített speciális rendszerek informatikai terméktámogatása.

Feladatok:

  • Debian GNU/Linux alapú szerverek és az ezen futó webes alkalmazások telepítése, üzemeltetése,
  • Windows szerverek és kilensek telepítése, karbantartása,
  • új alkalmazások, rendszerek tervezésében való aktív részvétel,
  • hardver/szoftvercserék, frissítések elvégzése, karbantartása,
  • szolgáltatás kiesés minimalizálása, hibaelhárítás,
  • telepítési feladatok ellátása ügyfeleknél.

Elvárások:

  • Középfokú informatikai végzettség (rendszerinformatikus, rendszergazda),
  • LINUX szerverek (elsősorban Debian GNU/Linux) és rajta futó alkalmazások magas szintű elméleti és gyakorlati ismerete,
  • minimum 2-3 év releváns, szerver és alkalmazás üzemeltetési tapasztalat,
  • Apache, PHP, MySQL üzemeltetési ismeretek,
  • DNS, DHCP szerver üzemeltetési ismeretek,
  • Windows szerverek alapszintű ismerete,
  • alapszintű Active Directory adminisztrációs ismeret,
  • scriptnyelvek ismerete (főként bash),
  • angol nyelvismeret (szakmai dokumentációk megértése),
  • jó problémamegoldó képesség, pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló, proaktív hozzáállás.

További előnyt jelent:

  • SugarCRM adminisztrációval kapcsolatos tapasztalat,
  • Apache, PHP, MySQL teljesítményhangolási tapasztalat,
  • magas rendelkezésre állású rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat,
  • SQL ismeret,
  • Mantis hibakövető rendszer ismerete,
  • PHP ismeret,
  • Oracle adatbázis szerver telepítéssel, karbantartással kapcsolatos tapasztalat,
  • Windows szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Puppet ismeret.

Amit ügyfelünk kínál:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés lehetősége,
  • szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő