www.cvonline.hu

RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 1079 napja lejárt

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • Informatikai infrastruktúra üzemeltetése
  • Windows domain környezet és Linux szerverek adminisztrációja
  • Citrix XenServer alapú virtuális környezet üzemeltetése
  • Fizikai és virtualizált szerverek működésének biztosítása
  • Mentések, jogosultságok kezelése
  • A felhasználók távoli és személyes támogatása
  • Hálózatok, munkaállomások felügyelete
  • IT partnerekkel való kapcsolattartás
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • 2-3 év Windows szerver adminisztrációs, rendszergazdai tapasztalat
  • Active Directory gyakorlati ismerete
  • Linux adminisztrációs ismeretek
  • Magas szintű hálózati ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és elemzőkészség
  • Precíz adminisztrációs és dokumentációs készség
  • Angol nyelvtudás
  • Csapatmunka iránti nyitottság

Amit nyújtunk:

  • Kellemes és rugalmas munkahely, jó munkahelyi légkör
  • Segítőkész, fiatal munkatársi gárda
  • Érdekes feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Fényképes szakmai önéletrajzokat 2014. május 25-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő