www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 982 napja lejárt

Országos kereskedelmi nagyvállalat keres munkatársat

rendszergazda

munkakörbe

Főbb feladatok, felelősségi körök

  • Linux alapú szerverek, és az ezen futó magas rendelkezésre állású Java alkalmazások telepítése, üzemeltetése
  • Relációs adatbázisok karbantartása, konfigurálása
  • Hardver/szoftvercserék, frissítések elvégzése
  • Szolgáltatás kiesés minimalizálása, hibaelhárítás
  • IT hálózatbiztonsági feladatok ellátása
  • IT tanácsadás, támogatás nyújtása
  • Informatikai rendszerek üzemeltetésének tervezése, megvalósítása
  • Informatikai rendszerek nyilvántartása, adminisztrálása

Elvárások az új munkatárssal szemben

  • Linux rendszerek készségszintű ismerete
  • Webes technológiák ismerete
  • Apache webszerver ismerete
  • JBoss és Tomcat alkalmazásszerver üzemeltetési ismeretek
  • PostgreSQL, MySQL relációs adatbáziskezelők ismerete
  • Virtualizációs tapasztalat
  • Tűzfal és hálózati ismeretek
  • Szakmai angol nyelvismeret

Programozói tapasztalat előnyt jelent.

Leendő munkatársunk

  • Türelmes
  • Képes gyorsan reagálni a felmerülő problémákra
  • Rendelkezik rendszerszemlélettel és átlátja az üzleti folyamatokat
  • Képes önállóan dolgozni
  • Könnyen megtalálja a közös nevezőt bármilyen típusú emberrel
  • Pontosan, precízen végzi munkáját
  • Nyitott az új technológiák, rendszerek megismerésére

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Dinamikus légkör, fiatalos, lendületes csapat
  • Modern irodai környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség

Munkakezdés várható ideje

2014. május

Jelentkezés bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen:

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő