www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, hat szinten. Az épületben szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében nyílt exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • Windows Server 2012 és 2008 szerverek teljes körű üzemeltetése, mentése és helyreállítása,
  • Exchange Server 2010 delegált adminisztrálása,
  • SQL Server 2012 és 2008 szerverek teljes körű üzemeltetése, mentése, helyreállítása és jogosultságok beállítása,
  • Hyper-V szerver üzemeltetése, adminisztrálása,
  • Active Directory, DHCP, DNS üzemeltetése, hibakeresés,
  • Direct Access, VPN szerver ismerete, adminisztrálása,
  • A munka folyamatosságának biztosítása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • MS Windows Server 2008, 2012 magas szintű ismerete,
  • MSSQL 2008 és 2012 magas szintű ismerete,
  • Hyper-V magas szintű ismerete,
  • VMware alapszintű ismerete,
  • PowerShell ismerete, sciptek írása,
  • IPv4 és IPv6 ismerete, LAN hálózat felépítésének teljes körű ismerete,
  • Magas szintű hardver és szoftver ismeret,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

  • Megbecsülés és kiváló légkör egy dinamikus csapatban,
  • Egyedülálló luxus környezet,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú lehetőségek,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Előnyt jelent:

  • Milestone kamerarendszer ismerete,
  • Paxton beléptető rendszer ismerete,
  • Cisco switching eszközök ismerete.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő