www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

Rendszergazda munkatársat

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Széleskörű rendszergazdai teendők ellátása Linux rendszerekben (szerver és web rendszer felügyelet, IT infrastruktúra kialakítás, hálózattervezés, mentés beállítása és felügyelete, stb..)
  • Linux alapú szerverek napi üzemeltetése, szerver infrastruktúra támogatása, naplók ellenőrzése, elemezése, hibajavítás
  • Üzemeltetett rendszerek továbbfejlesztésével kapcsolatos javaslatok kidolgozása
  • Infrastruktúra fejlesztési projektek műszaki tervezése, IT architektúra méretezése kivitelezése, koordinálása és dokumentálása
  • Dokumentációk elkészítése, karbantartása

Elvárások:

  • Netfilter/ IPtables ismerete
  • VPN (open VPN, ipsec) technológiák ismerete
  • RHEV virtualizáció technológia ismerete
  • Linux operációs rendszer ismeretek
  • Valamilyen script nyelv ismerete
  • Apache ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat IT infrastruktúra projektekben
  • Adatbázis architektúrában való jártasság
  • Kiváló írásbeli kommunikációs képesség
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség

Napi munkaidő: teljes munkaidő

Határozatlan idejű munkaszerződés

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő