www.cvonline.hu

RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

A Helit Kereskedelmi Kft.

Link megjelenítése

munkakörbe kollégát keres

Amennyiben szívesen dolgozna egy cég mindennapjai szempontjából nagy fontossággal bíró munkakörben, várjuk jelentkezését csapatunkba. Szakmailag jól képzett pályakezdők jelentkezését is várjuk.

 Felelősségi kör:

A cégnél használt számítástechnikai eszközök működőképességének biztosítása, a cég munkafolyamataihoz szükséges állapot fenntartása, azon belül saját felelősségi kör:

  • Felügyeli és biztosítja az informatikai rendszer megfelelő és biztonságos működését.
  • Hibaelhárításban aktívan részt vesz.
  • Figyelemmel kíséri a hardver- és szoftverpiac fejlődését,  javaslatot tesz a beszerzésekre, fejlesztésekre, kialakítja és előterjeszti a fejlesztési koncepciókat.
  • Folyamatosan ellenőrzi az ütemezett mentési feladatok lefutását.
  • A szervezet informatikai rendszerének használati szabályzatát szükség esetén aktualizálja.
  • Leltárt készít és vezet a gépekről és a hozzá tartozó programokról, a dokumentációkat nyilvántartja, ellenőrzi.

A munkakör sikeres betöltéséhez szükséges:

  • szakirányú végzettség (minimum emelt szintű rendszeradminisztrátor, rendszerüzemeltető végzettség)
  • kezdeményezőképesség
  • hálózati ismeretek
  • Windows Server 2008; Windows 7; Windows 8 ismerete
  • Active Directory minimum adminisztratív mélységű ismerete
  • alapvető SQL ismeretek
  • alap szintű batch script ismeretek
  • üzemeltetéshez szükséges  hardver ismeretek
  • gyors tanulási képesség
  • magas fokú precizitás
  • alaposság

Előny:

  • Linux rendszerek ismerete
  • Cisco Certificate
  • SAP BO vagy egyéb integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • kereskedelemi cég életében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • személyre szabott juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Budafoki út 209/B

Munkaviszony paraméterei:

  • határozatlan idő
  • heti 40 óra, rugalmas munkaidő-beosztással

 Munkába állás lehetséges dátuma:

  • megegyezés szerint

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérem, hogy fényképes szakmai életrajzát fizetési igénye megjelölésével 2014. március 3-ig küldje el elektronikusan az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő