www.cvonline.hu

Rendszergazda

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 748814
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Hódmezővásárhelyi partnercégünk számára keresünk rendszergazda munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Számítógépek, netbookok, notebook és szerverek kezelése, karbantartása, szervizelése
  • Hálózat kiépítése

Elvárások:

  • 0-1 év szakmai tapasztalat
  • Minimum főiskolai (informatikai) végzettség
  • Windows és/vagy linux szerverek üzemeltetése
  • Hálózati eszközök alkalmazása
  • Windows kliensek karbantartása

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkahely
  • Elismert, stabil cég

A jelentkezéseket regisztrációt követően az oldalunkon keresztül várjuk: Link megjelenítése. Fényképes önéletrajz feltöltése a jelentkezés elengedhetetlen feltétele!

Kategória
IT / Informatika