www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Cégünk több mint tízenöt éve van jelen magyarországon. Magas szakmai színvonalú 10 fős csapatunkba,

rendszergazda

munkakörbe szakembert keresünk.

Főbb feladatok:

  • A cég ügyfeleinek Linux alapú rendszereinek (szerverek, kliensek),
  • hálózatainak üzemeltetése, támogatása. Hibák, üzemzavarok elhárítása.
  • Napi rendszergazdai teendők elvégzése.
  • Dokumentálás
  • Főként normál munkaidőben és időszakonként otthoni, hétvégi ügyeleti
  • rendszerben.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Linux alapú rendszerek és hálózatok alapos és élő ismerete
  • Hálózati eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat
    • Debian Linux
    • Apache, PHP
    • VPN hálózatok (PPTP LAN-to-LAN, OpenVPN, Cisco VPN)
  • Tűzfalak üzemeltetésében és konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kat. jogosítvány

Előny:

  • Cisco hálózati eszközök ismerete, azok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás, teherbírás
  • PostgreSQL ismeret

Amit kínálunk:

  • Jövedelem gyakorlati tudás és megállapodás alapján
  • Jó munkahelyi légkör
  • Részvétel és tapasztalatszerzés nemzetközi projektekben

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő