www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 1310 napja lejárt
44625-RendszergazdaLink megjelenítése">

Megbízónk egy jól felszerelt oktatási és konferencia központ Budapesten, ahol egyedülálló oktatási programok, bevált orvosi rendelés, tudományos újítások és publikációk, saját gyártású webtartalmak állnak hallgatóik és vendégeik rendelkezésére.
Tevékenységük fókusza oktató, produkciós és rendezvény projektek fejlesztése és működtetése Expert-Operator System-ben, s mindezt a legújabb, legkorszerűbb technológiák használatával, segítségével.

Fiatalos, lendületes csapatuk bővítésére keresünk

munkatársat, aki a komplex rendszerek üzemeltetésében gyakorlott.

Feladatok:
  • Linux szerverek, LAMP, Samba szerverek üzemeltetése és fejlesztése
  • Windows és Apple Mac gépek üzemeltetése és karbantartása
  • Hálózat és munkaállomások üzemeltetése karbantartása
Elvárások:
  • Minimum 3 év rendszeradminisztrációs tapasztalat Linux/Unix környezetben
  • LAMP, Samba, hálózat, office környezet ismerete
  • Minimum középfokú angolnyelv tudás írásban és szóban
  • Önálló pontos munkavégzés
  • Kivaló problémamegoldó készség
  • Rendszer-szemlélet
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Mac rendszerekben szerzett tapasztalat alapfeltétel
Előnyök:
  • grafikai, vágó- és audió programok ismerete
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelmezés
  • változatos, izgalmas feladatok
  • fiatal, nyitott légkör
  • szakmai fejlődés

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat csapatának tagja lenni, valamint az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt a 44.625-os referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika