www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Megbízónk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 8000 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi pénzügyi cégcsoport magyarországi tagja. Hisznek abban, hogy sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek munkatársaik folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre.

Csapatuk bővítése kapcsán Rendszergazda pozícióba keresünk Hozzájuk kollégát!

Feladatok:

·         Windows és Linux rendszerek támogatása,

·         számítógépes hálózatok, munkaállomások és szerverek felügyelete, karbantartása,

·         felhasználók munkájának támogatása,

·         rendszerüzemeltetési feladatok ellátása,

·         mentések, jogosultságok kezelése,

·         különböző projektekben való aktív részvétel,

·         egyéb rendszergazdai feladatok ellátása.

Elvárások:

·         szakirányú végzettséget,

·         Windows és Linux kiszolgáló üzemeltetésben szerzett legalább 2 éves releváns tapasztalatot,

·         címtárszolgáltatások ismeretét,

·         IT biztonsági alapismereteket,

·         rendszerszemléletű és költséghatékony gondolkodásmódot,

·         problémamegoldó és jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készséget, kreativitást,

·         új technológiák megtanulására való hajlandóságot,

·         szakmai angol szöveg megértését, magabiztos angol nyelvtudást, főleg írásban,

·         részletes és átlátható dokumentációk készítését, precizitást.

Előny:

·         hálózati protokollok mélyreható ismeretét,

·         HA rendszerek üzemeltetésében és FC storage rendszerek használatában szerzett tapasztalatot,

·         Tomcat, JBoss kiszolgálók és virtualizációs technológiák ismeretét.

Amit nyújtunk:

·         fix havi versenyképes alapbért,

·         hosszú távú munkalehetőséget,

·         egyénre szabott karrier utat,

·         oktatási tervet, karriermenedzsmentet,

·         széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,

·         cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,

·         rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,

·         biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,

·         fiatal, dinamikus, támogató csapatot,

·         jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes környezetet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.