www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

22 éve működő budapesti, magyar tulajdonú autóvillamossági alkatrészekkel foglalkozó cégünk keres

rendszergazdát

azonnali kezdéssel

Elvárás:

  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
  • agilitás
  • rugalmasság

Feladatok:

  • 5 boltunk, valamint a kereskedelem kiépített informatikai rendszerének működtetése, a mindennapi felmerülő problémák kezelése
  • informatikai fejlesztések bevezetése
  • hardveres ismeretek
  • hálózati rendszergazda tapasztalat (switch, router, tűzfal, VPN beállítások)
  • fejlesztési projektben szakmai támogatás nyújtása
  • specifikált igények szerinti paraméterezések elvégzése a fejlesztést nem igénylő módosítások esetén;
  • rendszerüzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk karbantartása
  • kapcsolattartás az informatikai szolgáltatóinkkal, árajánlatok kérése, szerződések bekérése

Amit nyújtunk:

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • rendezett munkahely
  • versenyképes fizetés
  • családias csapat
  • emberközeli bánásmód

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest