www.cvonline.hu

Linux rendszergazda

  • A hirdetés 156 napja lejárt

Budapesti székhelyű informatikai kisvállalat keres megbízható, precíz, együttműködő, lendületes, csapatban és önállóan is szívesen dolgozó rendszergazdát.

Feladatok:

  • Linux rendszerek és futó alkalmazások üzemeltetése
  • Telepítési, frissítési, karbantartási feladatok
  • Rendszerek monitorozása, karbantartása
  • Hálózatok üzemeltetés szintű ismerete;
  • Megrendelői igények felmérése, specifikálása;
  • Rendszerek tervezése, telepítése, üzembe helyezése, üzemeltetése, frissítése, karbantartása.

Elvárásaink:

  • Legalább 3 éves Linux rendszergazdai tapasztalat (SUSE, Debian, Ubuntu)
  • Szervervirtualizációs tapasztalat (Vmware, XEN)
  • TCP/IP hálózati ismeret
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Tapasztalat hálózati menedzsment rendszer üzemeltetésében;

Kulcskompetenciák:

  • Kiváló elemző- és problémamegoldó készség;
  • motiváció új, modern technológiák megismerésére;
  • Jó csapatjátékos;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Felhasználó központúság;
  • Precizitás;
  • Megbízhatóság;
  • Önálló munkavégzés;
  • Feladatközpontú gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • Novell rendszerek ismerete (ZCM, Groupwise)
  • Microsoft szerverekkel kapcsolatos üzemeltetési tapasztalat
  • Blade, enterprise LAN, WLAN tapasztalat
  • MySQL, PostgreSql, Apache, OracleDB, Postfix tapasztalat
  • szakirányú vizsgák, minősítések
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Jelentkezéseket az alábbi email címre kérjük továbbítani.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol