www.cvonline.hu

Rendszergazda

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1089529

Magyarországon 18 éve jelenlévő francia áruházlánc központi irodájába keresünk rendszergazdát.

Feladatok:

- Szerverek napi szintű üzemeltetése
- Rendszeres karbantartások elvégzése és riportálása
- Monitoring, rendszerfelügyeleti eszközök telepítése és üzemeltetése
- Második szintű technikai támogatás a felhasználói hibajegyek esetében
- Kapcsolattartás a francia support-tal
- Informatikai eszközvagyon nyilvántartása
- Szállítókkal való együttműködés a hibaelhárítási és karbantartási feladatok alkalmával
- Együttműködés és rendszeres kapcsolattartás az informatikai és szakmai társosztályokkal
- Az üzemeltetési és IT biztonsági szabályok eljárások betartása, betartatása
- Szoftver és hardver architektúra követelmények pontos meghatározása
- Szoftver és hardver architektúra kialakítása, telepítése projekt kereteken belül
- Változás és incidens kezelés

Elvárások:

- Microsoft nagyvállalati megoldások ismerete (System Center komponensek - SCCM, SCOM)
- Windows Server 2012 környezet üzemeltetésében szerzett többéves tapasztalat
- Hyper-V környezet üzemeltetésében és kialakításában szerzett gyakorlat
- Határvédelmi megoldások ismerete (spam, webtartalom szűrés, vírusvédelem)
- TCP/IP hálózati alapismeretek
- Linux alapismeretek
- VMware virtualizációs környezet üzemeltetésében szerzett gyakorlat
- Veeam mentési és helyreállítási szoftver működésének ismerete
- Felhő alapú szolgáltatásokban szerzett gyakorlat
- Windows 8.1 és Windows 10 operációs rendszerek ismerete
- Angol nyelv társalgás szintű ismerete szóban és írásban

Előny:
- AS/400 ismeretek
- Kereskedelmi szektorban szerzett gyakorlat
- Oracle, MS SQL alapismeretek
- Nagios rendszerfelügyeleti rendszer ismerete
- Francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Dinamikus csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján