www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 218 napja lejárt

Kereskedelmi vállalat

munkatársat keres.

FELADATOK :

  • Felhasználói támogatás a központ irodája, valamint a telephelyek részére
  • Windowsos szerverek, számítógépek szoftveres és hardveres karbantartása
  • Telefonok konfigurálása, felügyelete
  • Felhasználói szoftverek telepítése, felügyelete, karbantartása
  • Nyomtatók és egyéb perifériák karbantartása, beüzemelése
  • kapcsolattartás az informatikai szervizekkel, partnercégekkel, beszállítókkal
  • Kereskedelmi, üzletviteli szoftverek folyamatos üzletmenetének biztosítása, fejlesztési igények megfogalmazása
  • IT biztonsági feltételek meghatározása, megteremtése;
  • Számítógép hálózatok, VPN karbantartása, építése és fejlesztése
  • Vidéki telephelyek infrastruktúrájának karbantartása
  • A cég honlapjának felügyelete

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Windows szerver ismeretek (2003-2013)
  • Rendszergazdai szintű MS Windows kliens ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középszintű hálózati ismeretek
  • Gyakorlati tapasztalat hardver hibakeresésében
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat, mobilitás

ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiskereskedelmi rendszerek üzemeltetésében szerzett többéves tapasztalat
  • SQL lekérdezések adatbázis szinten
  • Cisco CCNA vizsga, vagy azzal egyenértékű tapasztalat
  • PHP, MySQL ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikus csapat
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Versenyképes, fix fizetés

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Azonnali kezdés
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Győr

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő