www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 209 napja lejárt

Az RGB Computer Kft. 2004. óta tevékenykedik informatikai területen. A precíz, korrekt munkavégzésnek, ügyfélközpontúságnak köszönhetően a mai napig töretlenül fejlődik, és ennek köszönhetően létszámbővítést tervez az alábbi területen:

Rendszergazda,

helyszíni kiszállásos munkavégzésre.

Elvégzendő feladatok:

  • Szerverek, számítógépek, notebookok javítása, karbantartása, konfigurálása, beüzemelése (hardver és szoftver ismeret)
  • Távoli (internetes), valamint helyszíni munkavégzéssel történő technikai segítségnyújtás, hibaelhárítás felhasználók felé
  • Számítógépes hálózatok javítása, karbantartása, kiépítése

Szakmai elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Rendszergazdai területen szerzett tapasztalat, rendszerszemlélet
  • Angol szakmai alapfokú nyelvtudás
  • Magas szintű hardver ismeret
  • Microsoft operációs rendszerek kliens és szerver szintű ismerete
  • Linux operációs rendszerek szerver szintű ismerete
  • Számítógépes hálózatok, fogalmak magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Precíz, hibátlanul dokumentált munkavégzés
  • Türelmes, higgadt, gyors feladatmegoldó képesség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye, főként Székesfehérvár és környéke

  • Fényképes önéletrajzokat, motivációs levéllel kiegészítve, valamint a nettó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.
Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő