www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 231 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, most a saját csapatába keres új kollégát az alábbi munkakörbe:

RENDSZERGAZDA

Feladatok:

  • hálózati infrastruktúra üzemeltetése;

  • IT védelmi rendszer (tűzfal) karbantartása;

  • alkalmazott eszközök és szoftverek konfigurálása;

  • számítógépek üzembe helyezése;

  • hálózati és szoftveres hibák észlelése, a hibák elhárítása;

  • felhasználók támogatása.

Ideális pályázónk szakismerete:

  • Windows Server 2012;

  • SQL Server 2012;

  • WIN 7-8-10;

  • Office 365 Exchange, SharePoint Admin management üzemeltetése;

  • Dell Sonicwall Firewall;

  • Kaspersky Endpoint Security;

  • Synology NAS;

  • hálózati eszközök konfigurálása.

Elvárások:

  • folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú szakirányú végzettség;

  • hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat;

  • fejlett problémamegoldási- és együttműködő készség;

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit mi nyújtunk:

  • versenyképes alapfizetés;

  • cafeteria, céges telefon;

  • hosszú távú munkalehetőség, kihívásokkal teli munkakör;

  • modern, fiatalos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb