www.cvonline.hu

Rendszergazda

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1048456
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Élvonalbeli VFX csapat támogatására keresünk pörgős rendszergazdát Python alaptudással.

Feladatkör, felelősségek:    • Userek támogatása; kb 20 fő,

• A lokális hálózat működtetése,

• A cég saját fejlesztésű projectmanagement rendszerének működtetése,

• Együttműködés az IT-s kollégákkal,

• Rendszerszervezés és menedzsment feladatok,

• Az alaprendszer és a cég egyéb szoftverei működésének összehangolása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Tapasztalat üzemeltetés terén, a feladatokat nagy önállósággal el is tudja végezni.

• Linux és Windows üzemeltetési tapasztalat,

• Python • magabiztos alapszintű ismerete,

• Postgres SQL (vagy MS SQL) ismerete,

• szociális, interaktív személyiség,

• szakmai szintű angol nyelvtudás.

A pályázat során előnyt jelent:

• C++ programozói tapasztalat (Visual Studio)

• Maya, Nuke, Houdini vagy Adobe termékek ismerete

Nyelvtudás:    Szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy digitális filmtrükkökre és vizuális effektekre specializálódott, budapesti székhellyel rendelkező magyar vállalkozás.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió