www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 483 napja lejárt

Szeretnél

lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Milyen feladatokat kínálunk Neked?

  • napi rendszergazdai teendők ellátását - általános informatikai feladatokat kliens és szerver oldalon,
  • az ügyfelek technikai támogatását személyesen, telefonon és e-mailen,
  • a rendszerfelügyeleti eszközök riasztásainak kezelését,
  • a szerver és kliens oldali informatikai alkalmazások telepítését és támogatását,
  • a szerver és kliens oldalon üzemeltetési feladatok ellátását,
  • virtualizált rendszerek üzemeltetését Windows és Linux környezetben,
  • a rendszer fejlesztésében való aktív részvételt,
  • dokumentációk készítését,
  • külső partnerekkel való kapcsolattartást.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • minimum középfokú szakirányú végzettséget,
  • minimum 2-3 év, hasonló területen szerzett tapasztalatot,
  • széles körű eszközismeretet és javításban szerzett jártasságot,
  • Windows és Linux rendszerek technológiai ismeretét és üzemeltetési gyakorlatát,
  • hálózati alapismereteket,
  • tűzfalak üzemeltetésében szerzett jártasságot,
  • virtualizációs technológiák üzemeltetésében szerzett tapasztalatot,
  • csapatmunkára való hajlandóságot,
  • terhelhetőséget,
  • szakmailag új, ismeretlen területek felé érdeklődést.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk Neked:

  • versenyképes jövedelmet,
  • teljes munkaidőben való foglalkoztatást,
  • határozatlan idejű munkaszerződést,
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő