www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 438 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója. Saját csapatunkba keresünk új kollégát Budapesti központunkba, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

• A cég teljes körű informatikai támogatása;

• Hálózat üzemeltetése - vidéki irodáinkat is beleértve;

• Informatikai szoftver és hardver fejlesztések előkészítése és menedzselése;

• Pénzügyi és munkaügyi rendszer change management-je;

• Törvények, jogszabályok, vállalati előírások, folyamatok figyelemmel kísérése, betartása;

• Határidők figyelemmel kísérése, betartása;

• Kapcsolattartás a kollégákkal és a beszállítókkal, problémák precíz és gyors kezelése;

• Dokumentáció és eszköztárolási, és -kezelési folyamatok biztosítása;

• Vállalati autóflotta management;

• 1 fő belsős és több fő külsős IT Helpdesk munkatárs irányítása, vezetése.

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség;

• Legalább 3 éves szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben;

• Naprakész informatikai ismeretek:

o Windows 7

o MS Windows 2003/2008 Server

o AD/DHCP/DNS/VLAN/WLAN 802.11X/VPN/Routing

o MS Exchange

o McAfee ePO

o Microsoft Sharepoint Portal Services

o Hyper-V

• Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban;

• Azonnali problémamegoldás, ügykezelés, felelősségvállalás;

• Eredmény -, és ügyfélorientált szemlélet, önálló munkára képes személyiség;

• Csapatszellem;

• Stressztűrés.

Amit kínálunk:

• Fiatalos, inspiráló munkakörnyezet;

• Modern irodai környezet nemzetközi projektekkel;

• Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika