www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Rendszergazda - Microsoft alapú rendszerek támogatása

Multinacionális hátterű ügyfelünkhöz keresünk IT rendszerüzemeltető és támogató kollégát.

Munkavégzés helye: Budaörs és Budapest XI. kerület (80%-20%).

Feladatok:

Microsoft alapú szerverek és kliens számítógépek napi szintű üzemeltetése:

  • Szerver frissítések telepítése, új számítógépek üzembe helyezése
  • Hardware, software nyilvántartás vezetése
  • Mentések és antivirus rendszer folyamatos ellenőrzése
  • Felhasználók, profilok beállítása, jogosultságok kezelése, felhasználók támogatása
  • Hibajegyek feldolgozása - elhárítás és szükség esetén eszkaláció más IT megoldó csoportok felé
  • Microsoft Office és egyéb programok használatában segítségnyújtás
  • Hálózati eszközök kezelése, beállítása
  • Mobil eszközök támogatása, nyomtatók konfigurálása
  • Riportok készítése az elvégzett tevékenységekről és futó projektekről
  • Szükség esetén évente maximum egy-két alkalommal Ausztriában történő első és másod szintű támogatás helyettesítés miatt, illetve külső telephelyen történő támogatás.

Elvárások:

  • Legalább 2-3 évnyi tapasztalat informatikai támogatási területen
  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány

Személyiségbeli elvárások:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfél és megoldás központú gondolkodás
  • Felelősség teljes, önálló és csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég, modern munkakörnyezet
  • Közvetlen kollégák, folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Kiváló munkaeszközök, mobiltelefon és notebook
  • Versenyképes juttatási csomag

Várjuk jelentkezését és önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol