www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Nyomtatókkal foglalkozó cég keres fiatal, dinamikus csapatába Rendszergazda kollégát.

Feladatok

  • Első szintű műszaki terméktámogatás végfelhasználók és viszonteladók felé, főként IT aspektusból (nyomtatási, szkennelési, hálózati problémák feltárása és megoldása), elsődlegesen távolról (telefon, Team Viewer, stb.)
  • Kapcsolattartás a cég szakembereivel (angol nyelven, jellemzően írásban)
  • A cégcsoport (~50 felhasználó) által használt szerver infrastruktúra üzemeltetése, frissítése és adott esetben hibaelhárítás (elsődlegesen Linux szerverek, de van Windows is)
  • A cég munkaállomásainak (~20 db.) karbantartása, adott esetben hibaelhárítás (Windows 7, 8.1 és 10)
  • A cég által forgalmazott szoftveres megoldások tekintetében tanácsadás és pre-sales tevékenység viszonteladók/végfelhasználók felé
  • A cég által forgalmazott szoftveres megoldások telepítése ügyfeleknél, illetve azok távoli támogatása
  • Az IT/műszaki oldal képviselete tenderek és projektek során
  • Részvétel a műszaki és szoftveres tanfolyamokon, a tanultak továbbadása házon belül, és adott esetben viszonteladó partnerek felé

Elvárások

  • Nyitott, tanulni vágyó személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 1-3 év tapasztalat Linux alapú szerverek üzemeltetésében
  • Apache, MySQL, Samba üzemeltetési tapasztalat
  • Tapasztalat Windows szerverek üzemeltetésében
  • IPv4 ismeretek

Előnyök:

  • Print Management rendszerek (SafeQ, MyQ, stb.) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Virtualizációs ismeretek (további előny: Citrix XenServer)
  • A Gentoo Linux disztribúció ismerete
  • Postfix, Squid, Bind rendszerek ismerete
  • IPTABLES ismeretek
  • PHP/HTML/CSS/javascript ismeretek
  • Shell szkript (BASH) ismeretek

Amit megbízónk kínál

  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Pethő Anikó
Telefon: 20-575-1922

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol