www.cvonline.hu

Rendszergazda

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1014087

Feladatok:

  • 3 fős informatikai csapat tagjaként, alkalmazotti jogviszonyban, kb. 100 felhasználós informatikai hálózat üzemeltetése

Elvárások:
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • szakirányú képzettség
  • virtualizált szerverek, Windows Server 2008/2012 kiszolgálók üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • hálózatok üzemeltetésében, karbantartásában szerzett ismeretek
  • Cisco eszközökön alapuló hálózatok és Oracle adatbázisokra épülő alkalmazói programok üzemeltetésében szerzett gyakorlatot előnyként értékeljük

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör
  • fiatal, dinamikus csapat
  • tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelét várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!

Kategória
IT / Informatika
Régió