Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

 RENDSZERGAZDA (WINDOWS KÖRNYEZETBEN, MS-SQL)

 (HF-11-7462)

 pozícióba

 Budapestre.

Feladat

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs  (MS Exchange, MS SQL) környezetben,
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása,
  • Storage környezet felügyelete,
  • Virtuális kiszolgáló környezet (VMware) üzemeltetése,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása,
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése,
  • Support tevékenység ellátása.

Elvárások

  • Rendszergazdai tapasztalat Windows kiszolgálói környezetben,
  • Informatikai szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny),
  • MS-SQL üzemeltetői ismerete.

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban,
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7462” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése