www.cvonline.hu
Rendszergazda (Windows) (Bécs)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.06.10.
Jelentkezési határidő: 2014.07.05.
Hirdetés azonosító: 819382
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Ügyfelünknek, egy bécsi telekommunikációs szolgáltatónak, keresünk

Rendszergazda (Windows)

munkakörbe megfelelő szakembert.

Ügyfelünk jelenleg számos hasonló pozícióba keres szakembert, így jelentkezését akkor is szívesen fogadjuk, ha nem teljesen a leírásnak megfelelő skillekkel rendelkezik, de szívesen dolgozna hasonló pozícióban

Feladatok:

  • A virtuális és a fizikai szerver infrastruktúra üzemeltetése
  • Önállóan végzett implementációs és migrációs projektek
  • Troubleshooting a 2nd és 3rd level support szinteken
  • Együttműködés és kapcsolattartás a kollégákkal, felhasználókkal
  • Jelentések és dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség és/vagy a pozícióval egybevágó szakmai tapasztalat
  • Erős Windows Server 2003/2008 ismeret
  • VMWare, Exchange, MS SQL ismeret előny
  • Széleskörű IT-Know-How
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Önálló és megoldás-orientált munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Felelősségteljes munka, egy a szakmai előrelépést támogató környezetben.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Bécs
  • Kezdés: 2014 nyár/ősz
  • Hossz: hosszútávú
  • Nyelvtudás: Angol és/vagy Német (ideális esetben mindkettő)

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld