www.cvonline.hu

Rendszergazda - Veszprém

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

 pályázatot hirdet

 rendszergazda

 munkakörbe

Feladatok:

  • Alkalmazott eszközök és szoftverek konfigurálása
  • Szervereken és munkaállomásokon adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendszerek közötti Interfészek fejlesztése
  • Adatfeldolgozási folyamatok fejlesztése, kezelése
  • Netbank SMS szolgáltatások kezelése
  • Számítógépek üzembehelyezése
  • Szoftver tesztelés, eredmények dokumentálása

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • SAP, FLEXCUBE rendszerek ismerete (előny)
  • Excel, Access adatkezelés
  • Számlavezető rendszerek ismerete (előny)
  • Jó logikai és rendszerező képesség
  • Csapatmunka
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Járművezetési engedély és vezetési gyakorlat (B kategória)

Munkavégzés helye: Veszprém

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „rendszergazda, Veszprém“.

Helyek Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő