www.cvonline.hu
Rendszergazda üzemi területen
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.12.08.
Hirdetés azonosító: 878855
lejárt

Érdekel az IT területe és még hálózati tapasztalattal is rendelkezel? Dolgozz mátészalkai multinacionális partnerünk üzemében IT koordinátorként!

Feladatok:

  • A vállalat számítógépes hálózatának karbantartása, fejlesztése és felügyelete
  • Termelésben lévő gépekhez tartozó számítástechnikai hálózat karbantartása és fejlesztése
  • Kapcsolattartás a vállalat szoftvereit fejlesztő szolgáltatókkal
  • A vállalat felhasználóinak közvetlen támogatása
  • A vállalatra érvényes IT standardok betartásának, valamint a szervizpartnereknek a kontrolálása
  • Kapcsolattartása a konszern IT csoportjával

Elvárások:

    • Legalább középfokú angol nyelvtudás
    • Szakirányú végzettség
    • Legalább 2 éves környezetben szerzett rendszergazdai tapasztalat (termelési környezetben szerzett tapasztalat előny)
    • Magas szintű hardver ismeret
    • Hálózati ismeretek: LAN, WAN, WLAN, TCP/IP, VPN, VLAN, Internet, topológiák
    • Nagyfokú önállóság, problémamegoldó készség
    • Termelésirányítási rendszerek ismerete

                Amit nyújtunk:

                • Versenyképes jövedelem
                • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
                • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok
                • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
                • Munkavégzés helye: Mátészalka

                Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
                Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
                Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.